Transformator LED DALI-CC-15W-100-700mA
Transformator LED DALI-CC, 15W, 100-700mA, gri deschis
Cod Produs:
Copiere
Dimensiune ambalaj:
1
EAN:
8595607144421 / 1 buc
Preț
pro 1 buc
Subtotal
buc
Adaugare in cos
Articol de adăugat la baza de date cu articole
Vizualizați acest articol în catalog
Tip
DALI-CC-15W-100-700mA
Primar
cleme de conectare
Secundar
cleme conectare
Lungime (mm)
178
Latime (mm)
46
Inaltime (mm)
22
Tensiune
230 V
Amperaj
100 mA - 700 mA